projektpraca.eu

Kierownik Działu Handlowego

Merkruy Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością s.k.
  • Dodano: 11 czerwca 2019
  • Ważna do: 11 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada 56 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

KIEROWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem Działu Handlowego oraz realizację celów sprzedaży.

Wymagania

Wymagania: min roczne doświadczenie w kierowaniu zespołem oraz zarządzaniu sprzedażą, umiejętność motywowania pracowników, zdolności organizacyjne i interpersonalne, samodzielność, zaangażowanie, gotowość do podjęcia szkolenia wyjazdowego oraz pracy w delegacjach (firma gwarantuje mieszkanie służbowe).

Oferujemy: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz motywujący system premiowy, stałą pomoc i współpracę z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży.

Zainteresowane pracą osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: kariera@merkurymarket.pl