projektpraca.eu

Kierownik ds. utrzymania dróg (bieżącego i zimowego)

DUBR Sp. z o.o.
  • Dodano: 03 lipca 2018
  • Ważna do: 31 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu oznakowania poziomego i pionowego dróg oraz w bieżącym utrzymaniu dróg na terenie całej polski poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownik ds. utrzymania Dróg. Osoba obejmująca w/w stanowisko będzie odpowiedzialna za kompleksowe utrzymanie dróg na terenie województwa małopolskiego.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: minimum wykształcenie średnie minimum 24 miesiące doświadczenia przy realizacji 1 lub 2 zadań polegających na bieżącym i zimowym utrzymaniu dróg klasy min. GP o długości co najmniej 30 km, na stanowisku/stanowiskach ds. koordynacji/nadzorowania/kierowania pracami związanymi z utrzymaniem dróg doświadczenie wynoszące co najmniej 1 sezon zimowy uznaje się doświadczenie przez okres 5 miesięcy od 1 października bieżącego roku do 30 kwietnia następnego roku Dodatkowo od kandydatów oczekujemy: prawo jazdy kat. B sumienność rzetelność dobra organizacja pracy Oferujemy: umowę o pracę atrakcyjne wynagrodzenie pracę w miłej atmosferze pracę w stabilnej firmie