projektpraca.eu

Kierownik budowy

Sekobud Sp. z o.o.
  • Dodano: 31 maja 2019
  • Ważna do: 01 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

  • Nadzór nad budową;
  • Kierowanie i organizacja budowy zgodnie z przepisami polskiego prawa, przepisami BHP oraz sztuką budowlaną;
  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót budowlanych w oparciu o wymagania umowy, dokumentację techniczną;
  • Koordynacja robót realizowanych przez podwykonawców, kontakty z podwykonawcami i inwestorem;
  • Prowadzenie dziennika budowy oraz dokumentacji budowy;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne - kierunek budownictwo;
  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno - budowlanej,
  • min. 5 lata doświadczenia w pracy na budowie;
  • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz pracowników, komunikatywność, rzetelność; zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania oraz umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kat. B.