projektpraca.eu

Kierownik budowy Warszawa-Poznań

MGBUILDING SP. Z O.O. SP.K.
  • Dodano: 01 grudnia 2020
  • Ważna do: 15 grudnia 2020

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą budowlaną z Kielc oferującą profesjonalne i kompleksowe  usługi budowlane na terenie całej Polski. Obecnie poszukujemy do swojego zespołu kierowników budowy do prowadzenia inwestycji na terenie województw: wielkopolskiego i mazowieckiego.

Wymagania

Zakres obowiązków:

Pełnienie funkcji kierownika budowy Wykonanie przedmiarów poszczególnych zakresów prac Organizacja i realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem Zamawianie materiałów wraz z koordynacją terminów dostaw Kontrola jakości realizowanych robót oraz zgodności wykonania z dokumentacją projektową Analiza rozwiązań projektowych pod względem możliwych optymalizacji Raportowanie przebiegu procesu budowlanego Kontrola przestrzegania przepisów BHP

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, techniczne budowlane ? warunek konieczny
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej ? warunek konieczny
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na tym samym stanowisku
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Znajomość Prawa Budowlanego w praktyce
  • Samodzielność, decyzyjność i efektywność w działaniu
  • Dobra znajomość programu MS Office, Auto CAD
  • Dyspozycyjności i gotowości do podróży służbowych/delegacji
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zdobycie cennego doświadczenia we współpracy z najwyższej klasy fachowcami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie klauzuli informacyjnej:

?Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przeze mnie o zatrudnienie w firmie MGBUILDING Sp. z o.o. Sp. k. dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Potwierdzam również, że jest mi wiadomo, że niniejszą zgodę mogę cofnąć w każdym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej cofnięciem.?