projektpraca.eu

Kierowniczka do sklepu spożywczego w Mniowie

PPHU
  • Dodano: 10 stycznia 2022
  • Ważna do: 24 stycznia 2022

Opis stanowiska pracy

Kierowniczka z doświadczeniem do Sklepu spożywczego w Mniowie

- organizowanie i kontrolowanie pracy zespołu ok 14osobowego,

- ustalanie grafiku, rekrutacja pracowników i motywowanie ich

- nadzór nad realizacją planów sprzedażowych

- budowanie pozytywnego wizerunku firmy

- dbałość o wysoki poziom obsługi klienta

- organizacja procesu sprzedaży, zarządzanie sprzedażą

- dbałość o odpowiednią gospodarkę magazynową sklepu, monitorowanie stanu zapasów

- tworzenie raportów sprzedażowych dla zwierzchników

- współpraca ze zwierzchnikami firmy

- negocjowanie warunków zawieranych transakcji

- dbałość o przestrzeganie obowiązujących procedur i standardów

- utrzymywanie kontaktów z dostawcami

- ustalanie cen produktów oferowanych przez sklep

- nadzorowanie estetycznej ekspozycji produktów

-nadzór nad prawidłową obsługą reklamacji

Wymagania

Od kandydata wymagamy przede wszystkim chęci do pracy, wysokiej motywacji i odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań, jak również komunikatywności, spostrzegawczości , otwartości oraz poczucia odpowiedzialności za powierzony sklep i umiejętności w zarządzaniu ludźmi.

Dodatkowym atutem będzie

- doświadczenia na podobnym stanowisku.

- znajomość programu kc firma.

W zamian oferujemy :

- zatrudnienie w rzetelnej i stabilnej firmie

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- wynagrodzenie zawsze na czas