projektpraca.eu

Kierowca w transporcie krajowym

Firma Transportowa
  • Dodano: 10 lipca 2020
  • Ważna do: 10 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków pracownika należeć będzie:

  • przygotowanie samochodu oraz naczepy do jazdy
  • nadzór nad prawidłowym załadunkiem i rozładunkiem
  • utrzymywanie pojazdu w należytej czystości
  • prowadzenie samochodu ciężarowego zgodnie z uprawnieniami
  • dbałość o terminowość dostaw

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku transportowym i handlowym
  • przeszkolenie w zakresie transportu żywych zwierząt oraz obsługi naczep specjalistycznych
  • wolne weekendy
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (od 8 000 PLN)
  • terminowe wypłaty
  • nowoczesny tabor

Wymagania

  • prawo jazdy C + E
  • min. 1 rok doświadczenia jako kierowca samochodu ciężarowego (kat. C+E)
  • karta kierowcy
  • dyspozycyjność
  • uczciwość
  • punktualność
  • sumienność
  • pracowitość
  • mile widziane doświadczenie w transporcie żywych zwierząt
  • mile widziany kurs weterynaryjny (licencja) na przewóz żywych zwierząt