projektpraca.eu

Kierowca transportu wewnętrznego C+E

VIVE Textile Recycling Sp. z o.o.
  • Dodano: 16 kwietnia 2021
  • Ważna do: 30 kwietnia 2021

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kielce, ul. K.Olszewskiego 6/ Malików 147

Celem Twojego stanowiska będzie zapewnienie usług transportu wewnętrznego dla Grupy VIVE.

Charakterystyka pracy:
- Realizacja dostaw surowca na produkcję według zaplanowanej kolejki
- Transport wyrobów gotowych z produkcji do magazynów
- Ważenie transportów z surowcem
- Praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku

Od kandydatów oczekujemy:
- prawo jazdy kat. C+E
- uprawnienia na przewóz rzeczy
- świadectwo kwalifikacji, Orzeczenie psychologiczne, Kartę kierowcy

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz przejrzysty system motywacyjny
- zatrudnienie na podstawie umowę o pracę
- szkolenia wstępne i wsparcie całego zespołu w okresie wdrożenia
- dla kierowcy i jego rodziny: ubezpieczenie grupowe, karty sportowe, bony świąteczne dwa razy w roku, paczki świąteczne, wczasy pod gruszą, telefon komórkowy