projektpraca.eu

Kierowca-Sprzedawca

Dostawa Produktów Spożywczych
  • Dodano: 14 lipca 2022
  • Ważna do: 30 września 2022

Opis stanowiska pracy

Zostań Kierowcą–sprzedawcą

Firma z ponad 30 latami doświadczenia na rynku zatrudni kierowcę – sprzedawcę, z Kielc oraz okolicznych miejscowości.

Oferujemy:

  • płatne szkolenie przygotowujące do samodzielnego wykonywania pracy
  • profesjonalne wdrożenie w procedury i wsparcie w trakcie współpracy
  • uczciwy i atrakcyjny system wynagradzania
  • samochód i telefon firmowy
  • napoje dla pracowników

Czym będziesz się u nas zajmował?

Praca będzie opierać się na dostawie towaru na terenie Kielc i okolicznych miejscowości.

  • prowadzenie samochodu dostawczego i sprzedaż bezpośrednia do klienta indywidualnego i firm
  • odbiór od klientów pustych opakowań
  • utrzymywanie relacji z klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • ewidencjonowanie (podliczanie) sprzedaży i opakowań

CV prosimy wysyłać na adres email

  • Telefon kontaktowy: 786 611 105
  • E-mail:pracaherbykielce@gmail.com
  • Lokalizacja zakładu pracy: osiedle Herby

Po złożeniu aplikacji skontaktujemy się z Państwem.

Wymagania

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B (dodatkowym atutem będą inne kategorie prawa jazdy)
  • trzymanie się określonych zasad i procedur obowiązujących w firmie
  • nastawienie na jak najlepsze wyniki (przyznajemy premię za dobre wyniki)
  • Mile widziana umiejętność obsługi telefonu typu smartfon.