projektpraca.eu

Kierowca/Ochroniarz

Biuro
  • Dodano: 15 maja 2018
  • Ważna do: 30 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Firma finansowa poszukuje osoby na stanowisko KIEROWCA/OCHRONIARZ

Wymagania

wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, dysponowanie legitymacją osoby dopuszczonej do posiadania broni, wykształcenie średnie, doświadczenie w branży ochrony osób i mienia, znajomość obsługi komputera, prawo jazdy kat. B, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, sumienność, dokładność i odpowiedzialność, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista, Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych w tytule proszę wpisać ?Aplikacja Kierowca/Ochroniarz?. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.