projektpraca.eu

Kierowca międzynarodowy C+E

VIVE Textile Recycling Sp. z o.o.
  • Dodano: 14 maja 2021
  • Ważna do: 28 maja 2021

Opis stanowiska pracy

Dołącz do ponad 100- osobowego Zespołu Kierowców w VIVE Group

Lider w swojej branży w Polsce

Jedna z największych firm w Regionie Świętokrzyskim zatrudni na stanowisko: Kierowca Międzynarodowy C+E

Charakterystyka pracy:

-        Stałe trasy międzynarodowe, głównie: Niemcy, Holandia, Belgia, Luksemburg, Szwajcaria, Włochy, Austria, Czechy oraz Skandynawia,

-       baza w Kielcach,

-        obsady podwójne i pojedyncze,

-        kilkudniowe wyjazdy, powroty do Kielc, "kółka" na powtarzalnych trasach.

Oferujemy:

-        Atrakcyjne wynagrodzenie oraz przejrzysty system motywacyjny (podstawa+ premia+ diety+ dodatki),

-        Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę już od pierwszego dnia pracy,

-        Szkolenia wstępne.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

-        Prawo jazdy kat. C+E,

-        Minimum roczne doświadczenie w zawodzie,

-        Świadectwo kwalifikacji, Orzeczenie psychologiczne, Kartę kierowcy,

-        Uczciwości i dyspozycyjności,

-        Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

Benefity:

-        Dla kierowcy w trasie: dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne (poza kartą NFZ), Infolinia, Ubezpieczenie dotyczące ochrony prawnej DAS,

-        Dla kierowcy i jego rodziny: karty sportowe, bony świąteczne, paczki świąteczne, wczasy pod gruszą.

Zachęcamy do zapoznania się z marką :

Prosimy o dołączenie do CV aktualnej zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.