projektpraca.eu

Kierowca Kat.B/Kurier - Tak ATRAKCYJNE warunki tylko u Nas!

Firma transportowa Kielce
  • Dodano: 23 września 2021
  • Ważna do: 06 października 2021

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do współpracy z liderem w branży transportu kurierskiego o ugruntowanej pozycji na rynku.

Szukamy osób z doświadczeniem w prowadzeniu aut dostawczych, dobrze zorganizowanych, ukierunkowanych na pracę pełną wyzwań, energicznych oraz dyspozycyjnych.

Oferujemy:

- stabilną pełną wyzwań pracę

- możliwość zatrudnienia na umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujące premię

- nowoczesna flota pojazdów, innowacyjne rozwiązania w pracy

- profesjonalne szkolenia

- stałe niezmienne trasy

- możliwość pracy na druga zmianę, popołudniami

- przyjazną atmosferę oraz niezbędne narzędzia pracy

- praca od poniedziałku do piątku.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem  572 721 851

Wymagania

Wymagamy:

- prawo jazdy kategorii B

- sumienność oraz umiejętność pracy w terenie

- brak przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania owego zawodu

- odpowiedzialność za powierzone obowiązki