projektpraca.eu
mieszkania Kielce

Kierowca kat c

Eurocash S.A.
  • Dodano: 06 czerwca 2019
  • Ważna do: 06 lipca 2019
235
2019-06-06 2019-07-06

Opis stanowiska pracy

? Przewóz towarów zgodnie z wyznaczonym harmonogramem,

? Realizacja dostaw towarów do klientów,

? Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów.

Wymagania

? Prawo jazdy kat. C,

? Karta kierowcy,

? Uprawnienia na przewóz rzeczy,

? Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (książeczka zdrowia) ? możliwość wyrobienia w trakcie szkolenia,

Oferujemy:

? Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

? Wynagrodzenie: podstawa + premia,

? Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in.: świąteczne karty przedpłacone, paczki świąteczne, bezpłatna opieka medycznai wiele innych)

? Liczne wydarzenia dla pracowników i ich rodzin (m.in.: dofinansowania do kolonii, stypendiów, pikniki rodzinne, konkursy rysunkowe dla dzieci etc.),

? Pracę od poniedziałku do piątku (codzienny zjazd na bazę),

? Szkolenia wdrożeniowe,

? Karty Multisport i OK System etc.),

? Możliwość rozwoju wewnątrz grupy.

Adres e-mail

eurocash.logistyka@eurocash.pl