projektpraca.eu

Kierowca kat. B

MB Recycling
  • Dodano: 29 maja 2019
  • Ważna do: 29 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

MB Recycling do grona stałych współpracowników poszukuje osobę na stanowisko: kierowcy kat. B.

Miejsce pracy: Piekoszów.

Obowiązki:

- odbiór od klientów zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego, ze wsparciem pomocnika

- rozładunek i załadunek pojazdów

- sporządzanie dokumentacji podczas odbioru

- utrzymanie porządku w samochodach.

Oferujemy:

- umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do pracy

- system premiowania

- stabilne zatrudnienie

 - szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe

- możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego.

Wymagania

- min. roczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych

- dbałość o powierzone mienie

- znajomość topografii Polski

- dokładność i skrupulatność

- wysoka kultura osobista

- uczciwość i odpowiedzialność

- gotowość do pracy

- sprawność fizyczna

Administratorem Danych Osobowych jest MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp. k. z siedzibą przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-435 Kielce. Podanie danych osobowych w Cv jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r (RODO).

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k. z siedzibą przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji."

Jeśli wyraża Pani/Pan również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji również proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moje aplikacji przez MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp. k. z siedzibą przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska".