projektpraca.eu

Kierowca kat. B - stanowisko kurier - od zaraz! zapraszamy

BG 600
  • Dodano: 25 września 2024
  • Ważna do: 16 października 2024
186
2024-09-25 2024-10-16

Opis stanowiska pracy

Poszukujmy doświadczonego W PROWADZENIU AUT DOSTAWCZYCH kierowcy Kat.B na stanowisko Kuriera do doręczania przesyłek lub obsługi paczkomatów.

Oferujemy:

  • stabilną pełną wyzwań pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujące premię

  • nowoczesna flota pojazdów

  • po szkoleniu, zatrudnienie na umowę zlecenie, później możliwość zmiany na umowę o pracę

  • profesjonalne szkolenia

  • stałe niezmienne trasy

  • przyjazną atmosferę oraz niezbędne narzędzia pracy

  • to przede wszystkim Ty masz wpływ na to ile zarabiasz! nie ograniczaj się!

  • praca od poniedziałku do piątku, + 1 sobota w miesiącu, do wyboru, wynagrodzenie co miesiąc standardowo

Siedziba firmy mieści się w Kielcach, trasy odbywają się na terenie województwa świętokrzyskiego.

Zainteresowanych zapraszamy serdecznie do wysyłania CV na email/

Wymagania

Wymagamy :

  • prawo jazdy kategorii B

  • minimum 2 miesięczne doświadczenie w prowadzeniu auta dostawczego (typu bus)

  • wieku powyżej 20 +

  • sumienność oraz umiejętność pracy w terenie

  • brak przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania owego zawodu

  • odpowiedzialność za powierzone obowiązki

Kontakt z pracodawcą

572721581

Adres e-mail

nwozniak.inlogistics@gmail.com