projektpraca.eu

Kierowca kat. B/ Kurier - Wysokie zarobki!

Firma transportowa
  • Dodano: 21 października 2021
  • Ważna do: 03 listopada 2021

Opis stanowiska pracy

Lider w branży transportu kurierskiego o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje do współpracy - kuriera/kierowcy kat. B.

Poszukujemy osób z doświadczeniem w prowadzeniu aut dostawczych, dobrze zorganizowanych, ukierunkowanych na dynamiczną pracę, energicznych oraz dyspozycyjnych.

Oferujemy:
- stabilną pracę,
- możliwość zatrudnienia na umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujące premie,
- nowoczesną flotę pojazdów,
- dynamiczną pracę,
- profesjonalne szkolenia,
- stałe niezmienne trasy,
- przyjazną atmosferę oraz niezbędne narzędzia pracy,
- pracę od poniedziałku do piątku.

Wymagania

Wymagamy:

- prawa jazdy kategorii B,

- doświadczenia w prowadzeniu aut dostawczych (minimum rok),

- wysokiej kultury osobistej,

- dyspozycyjność, punktualności, odpowiedzialności.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 572 904 843.