projektpraca.eu

Kierowca C+E

Zakład Mięsny "Jędrzejewski"
  • Dodano: 12 grudnia 2019
  • Ważna do: 12 stycznia 2020

Opis stanowiska pracy

Zakład Mięsny ?Jędrzejewski? zatrudni osobę na stanowisko kierowca C + E w transporcie krajowym. Do obowiązków pracownika należeć będzie:

  • przygotowanie samochodu oraz naczepy do jazdy,
  • nadzór nad prawidłowym załadunkiem i rozładunkiem,
  • utrzymywanie pojazdu w należytej czystości,
  • prowadzenie samochodu ciężarowego zgodnie z uprawnieniami,
  • dbałość o terminowość dostaw.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku transportowym i handlowym
  • przeszkolenie w zakresie transportu żywych zwierząt oraz obsługi naczep specjalistycznych,
  • wolne weekendy,
  • umowę o pracę,
  • wysokie zarobki o 8 000 do 12 000 PLN
  • terminowe wypłaty,
  • nowoczesny tabor,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Wymagania

  • prawo jazdy C + E,
  • min. 1 rok doświadczenia jako kierowca samochodu ciężarowego (kat. C+E),
  • karta kierowcy,
  • dyspozycyjność,
  • punktualność,
  • sumienność,
  • pracowitość,
  • doświadczenie w transporcie żywych zwierząt (mile widziane),
  • kurs weterynaryjny (licencja) na przewóz żywych zwierząt (miel widziane).