Kierowca C+E – firanka – trasy międzynarodowe – Wrocław, dolnośląskie

Abakus Logistics Sp. z o.o.
  • Dodano: 04 grudnia 2022
  • Ważna do: 18 grudnia 2022

Opis stanowiska pracy

Abakus Logistics Sp. z o.o. z bazą wyjazdową we Wrocławiu poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA C+E – firanka – trasy międzynarodowe – Wrocław, dolnośląskie

System zjazdowy: 2/1, 3/1, 4/1, 4/2

Rodzaj naczepy: firanka

Wynagrodzenie: ok. 9000-12500 zł netto miesięcznie

Miejsce pracy: Wrocław, dolnośląskie, Polska

Opis stanowiska pracy:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu firanka,
  • wykonywanie zleceń w trasach międzynarodowych po całej Europie (m. in. Niemcy, Benelux, Francja, Włochy, Austria, Szwajcaria, Hiszpania, Czechy, Dania, dla chętnych kierowców Wielka Brytania),
  • przewóz neutralnych ładunków, np. artykułów budowlanych, napojów, automotive, ecommerce, stali, papieru i opakowań do fabryk, magazynów oraz centrów dystrybucyjnych

Warunki zatrudnienia:

  • praca w wybranym systemie zjazdowym: 2/1, 3/1, 4/1 lub 4/2,
  • możliwość przyjęcia się do pracy jeszcze w grudniu 2022 roku,
  • zazwyczaj trasy dzienne, 90% to transport ładunków całopojazdowych 1:1, pozostałe przewozy maksymalnie 2:2,
  • zjazdy na bazę zawsze w wyznaczonym czasie,
  • na czas jazdy możliwość pozostawienia prywatnego auta na strzeżonym parkingu Abakus,
  • zatrudnienie zgodnie z obowiązującymi w Europie przepisami,
  • praca w stabilnej, dobrze prosperującej firmie, która jest laureatem wielu nagród, m. in. Gazeli Biznesu, Geparda Biznesu, Orłów Biznesu oraz Brylantu Polskiej Gospodarki,
  • zadania planowane przez zespół doświadczonych, profesjonalnych dyspozytorów,
  • stały kontakt z dyspozytorami i kierownikiem floty, posiadającym blisko 20 lat doświadczenia w nadzorowaniu własnymi pojazdami oraz w pracy z kierowcami,
  • nowe lub roczne pojazdy FORD, MAN, DAF, Mercedes z dużymi kabinami, bogatym wyposażeniem, posiadające gwarancję i assistance,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z podstawą miesięczną 3500 zł brutto + delegacje + dodatki,
  • delegacja 60 € netto dzienne za każdy dzień w podróży (również w weekendy),
  • dodatek 22 € netto za załadunki,
  • miesięczne wynagrodzenie netto jest zależne od wybranego systemu zjazdowego i jest to ok. 9000-12500 zł,
  • bezpośrednie zatrudnienie w polskiej firmie transportowej

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B oraz C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • minimum 1 rok doświadczenia w transporcie międzynarodowym,
  • rzetelność, sumienność i odpowiedzialność

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.

Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 0048 511 566 151 lub na adres mailowy: przemyslaw.rusinowski@abakuslogistics.pl

Zapraszam do kontaktu przez 7 dni w tygodniu do godz. 22:00.