projektpraca.eu

Kierowca autocysterny

Aron Sp. z o.o.
  • Dodano: 21 czerwca 2021
  • Ważna do: 05 lipca 2021

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisko będzie należał m.in.:

-            Transport materiałów niebezpiecznych ADR (paliwa płynne),

-            Załadunek i rozładunek paliw,

-            Dbałość o powierzony sprzęt,

-            Przestrzeganie procedur związanych z bezpieczeństwem transportu oraz czasem pracy,

-            Dbałość o właściwą dokumentację dostaw.

Wymagania

Od kandydatów na w/w stanowisko oczekujemy:

-            Doświadczenia w przewozach paliw (mile widziane),

-            Posiadania aktualnych uprawnień do przewozu materiałów niebezpiecznych ADR,

-            Posiadania aktualnych uprawnień TDT w zakresie napełniania i opróżniania zbiorników transportowych,

-            Posiadania czynnego prawa jazdy kat C+E,

-            Dobrej organizacji pracy,

-            Wysokiej kultury osobistej, uczciwości i dyspozycyjności.

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.