projektpraca.eu

Key Account Manager

Work & Business Solutions
  • Dodano: 11 lipca 2018
  • Ważna do: 31 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów i managerów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych. Naszym Klientem jest międzynarodowa firma specjalizująca się w produkcji taśm, znajdujących szerokie zastosowanie w branży przemysłowej. W związku z prężnym rozwojem firmy obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Key Account Managerer Miejsce pracy: Kielce Nr ref. KAM/DE/18 Opis stanowiska: - Pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługiwanie istniejących klientów i kanałów dystrybucji. - Przygotowywanie ofert sprzedaży taśm (np. taśmy przenośnikowe, napędowe, pasy ssące itp.). - Budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami. - Analiza potrzeb klientów oraz dostosowywanie oferty do ich wymagań. - Negocjowanie warunków handlowych. - Prowadzenie prezentacji produktowych. - Udział w targach i innych wydarzeniach branżowych. - Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy. - Rozwijanie zasięgu marki na rynku polskim. - Współpraca z innymi działami .

Wymagania

Wymagania: - Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B. - Wykształcenie o profilu technicznym. - Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych. - Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych, zdolności negocjacyjne, samodzielność w działaniu. - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem). - Prawo jazdy kat. B. Mile widziane: - Znajomość branży tekstylnej. - Doświadczenie w sprzedaży urządzeń pomiarowych lub części zamiennych do maszyn i urządzeń produkcyjnych. Nasz Klient oferuje: - Umowę o pracę. - Atrakcyjne wynagrodzenie. - System prowizyjny zależny od osiąganych wyników sprzedażowych. - Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon. - Realną możliwość rozwoju zawodowego. Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: kariera@wbspraca.pl W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: KAM/DE/18 Dołącz do najlepszych! Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wbspraca.pl Dane kontaktowe: Work & Business Solutions ul. Grochowa 7 30-731 Kraków tel. 12 398 41 44 Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w tym danych osobowych, przez firmę Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Dane udostępniam dobrowolnie oraz mam świadomość, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawienia oraz zaprzestania ich przetwarzania.? Wymagania: - Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B. - Wykształcenie o profilu technicznym. - Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych. - Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych, zdolności negocjacyjne, samodzielność w działaniu. - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem). - Prawo jazdy kat. B. Mile widziane: - Znajomość branży tekstylnej. - Doświadczenie w sprzedaży urządzeń pomiarowych lub części zamiennych do maszyn i urządzeń produkcyjnych. Nasz Klient oferuje: - Umowę o pracę. - Atrakcyjne wynagrodzenie. - System prowizyjny zależny od osiąganych wyników sprzedażowych. - Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon. - Realną możliwość rozwoju zawodowego.