projektpraca.eu

Kelnerka/Kelner

Hotel Magnolia ***, Zgósko 90A, k/Kielc
  • Dodano: 19 lipca 2022
  • Ważna do: 30 września 2022

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków Kelnerki/Kelnera będzie należało:

-zapewnienie wysokiego poziomu obsługi gości poprzez miłą i profesjonalną obsługę

-obsługa gości restauracyjnych, hotelowych oraz imprez okolicznościowych

-dbałość o czystość miejsca pracy i tworzenie miłej aury w lokalu

-dokonywanie zamówień towaru restauracyjnego oraz pilnowanie magazynu

Oferujemy umowę o pracę lub umowę zlecenie, poszukujemy osoby godnej zaufania i do dłuższej współpracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: recepcja@hotelmagnolia.pl lub kontaktować się na numer tel. 512 666 764 , 512 305 015.

Wymagania

Wymagania:

-doświadczenie minimum rok na stanowisku kelnerka/kelner

-książeczka sanepidowska

-dyspozycyjność

-odpowiedzialność, dokładność

-chęć do pracy oraz zaangażowanie