projektpraca.eu

Kelner w bistro

Tylko Pysznie - bistro i delikatesy
  • Dodano: 15 września 2021
  • Ważna do: 29 września 2021

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kelnerów, którzy razem z nami będą tworzyć Tylko Pysznie - bistro i delikatesy

Najlepszy Kelnerze, Twoja praca będzie polegała na obsłudze klientów na sali konsumpcyjnej i sklepowej. Będziesz dbać o jakość usług, produktów i komfort naszych gości, by czuli się u nas jak najlepiej. Potrafisz zadbać o utrzymanie czystości w lokalu i przed nim, żeby każdy czuł się u nas jak w domu? Świetnie! Jesteś dla nas stworzony!

A jeśli spełniasz dodatkowo poniższe oczekiwania, to naprawdę czekamy właśnie na Ciebie!
  • Masz pozytywne nastawienie.
  • Sumiennie wykonujesz swoje obowiązki.
  • Interesujesz się winiarstwem oraz historią innych alkoholi (mile widziane).

Dlaczego warto pracować z nami?
  • Pracujesz od poniedziałku do piątku. Weekendy i wieczory masz dla siebie.
  • Chcemy, żeby nasza załoga czuła się bezpiecznie, więc od razu damy Ci umowę o pracę.
  • Zapewniamy ciągłość pracy w trakcie pandemii.
  • Od starań nas wszystkich będą zależały obroty, wiec każdy będzie miał bezpośredni wpływ na wysokość swojej premii.
  • Bardzo chętnie się szkolimy! Zapewniamy regularne szkolenia z win i innych alkoholi oraz szkolenia branżowe.

Swoje CV wyślij na adres: hej@tylkopysznie.pl.