projektpraca.eu

Kelner/-ka w okolicach Düsseldorf (kod oferty 33/SER)

LogicWork
  • Dodano: 12 lipca 2019
  • Ważna do: 12 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: okolice Düsseldorf

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (tak, by bez problemów obsługiwać gości)

- doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

-początkowo umowę na czas określony z możliwością podpisania na czas nieokreślony

--?9.70/h brutto + napiwki (praca 8-9h dziennie, 6 dni tygodniowo)

-premię nawet do 200 euro po przepracowanych 2 miesiącach

- ubezpieczenie zdrowotne i socjalne

 - zakwaterowanie płatne ?300

- obiad oraz kolację na miejscu pracy

-pomoc w znalezieniu transportu (door-to-door)

Nr KRAZ : 20514

Umowa z pracodawcą niemieckim obejmująca cały pakiet socjalny i ubezpieczenie.

Serdecznie zapraszamy do przesyłania cv.

cv@logicwork.pl

+48 570398301

+48 537783532

www.logicwork.pl