projektpraca.eu

Kasjer -Sprzedawca

Carrefour Market
  • Dodano: 03 kwietnia 2019
  • Ważna do: 03 maja 2019

Opis stanowiska pracy

Carrefour Market w Kielcach poszukuje pracownika na stanowisko: Kasjer-Sprzedawca.

Zakres obowiązków:

  • obsługa kasy fiskalnej,
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów zgodnie ze standardami firmy,
  • budowanie i umacnianie relacji z klientami,
  • dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • pełną wyzwań i atrakcyjną pracę w przyjaznej atmosferze,
  • rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w szkoleniach,
  • możliwość awansów wewnętrznych.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie średnie,
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne,
  • wysoka kultura osobista,
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych