projektpraca.eu

Kasjer, księgowy

Kielecki Teatr Tańca
  • Dodano: 10 września 2019
  • Ważna do: 03 października 2019

Opis stanowiska pracy

Kielecki Teatr Tańca zatrudni pracownika na stanowisko

Kasjera biletowego - księgowego

Obowiązki:

- sprzedaż i rezerwacje biletów w Teatrze za pośrednictwem systemu sprzedaży i rezerwacji;

- udzielanie informacji o aktualnej ofercie;

- tworzenie raportów;

- prowadzenie ewidencji rozliczeń

Wymagania

- wykształcenie wyższe;

- znajomość specyfiki działań placówki kultury;

- biegłe posługiwanie się pakietem MS Office (m.in. Excel i Word);

- mile widziane doświadczenie w posługiwaniu się kasą fiskalną i systemem sprzedaży biletów;

- bardzo dobra organizacja pracy;

- dokładność i systematyczność, samodzielność w działaniu;

- umiejętność pracy w zespole;

- opanowanie i umiejętność pracy pod presją czasu;

- otwartość oraz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

Oferujemy

- ciekawą i satysfakcjonującą pracę w instytucji artystycznej;

- zatrudnienie na pełen etat na  podstawie umowy o pracę na czas  zastępstwa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

(wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.) oraz listu motywacyjnego na adres:

kadry@ktt.pl