projektpraca.eu

Kadrowa / pracownik biurowy

RANGE SP. Z O.O.
  • Dodano: 25 września 2024
  • Ważna do: 09 października 2024
495
2024-09-25 2024-10-09

Opis stanowiska pracy

Agencja marketingowa z Kielc poszukuje specjalisty ds kadr i płac, odpowiedzialnego również za administrację i kontakt z księgowością

Opis stanowiska:

- przygotowywanie dokumentów pracowniczych: umów o pracę, B2B oraz cywilnoprawnych ze współpracownikami (m.in. na podstawie szablonów);

- zakładanie i prowadzenie akt pracowniczych;

- tworzenie list płac;

- rozliczanie i obliczanie wynagrodzeń;

- przygotowywanie wszelkiej dokumentacji około pracowniczej, tj. skierowań na badania lekarskie, wypowiedzeń, świadectw pracy, aneksów;

-Wystawianie faktur przychodowych oraz wysyłka do kontrahentów

- przeprowadzanie windykacji podstawowej, tj e-mail, telefon z upomnieniem, koordynacja dalszej windykacji z kancelarią prawną

- nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie, przekazywanie ich do księgowości

- robienie przelewów, kontrola zaległości

- zarządzanie umowami z kontrahentami (przygotowanie oraz obsługa procesu podpisania) - współpraca z działem prawnym oraz wykonawcami

- obsługa korespondencji

- przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych. branie udział w rozmowach

- współpraca z inspektorem rodo, prawnikiem oraz działem księgowości

- rozliczanie czasu pracy oraz pilnowanie prawidłowego przypisania do projektów i klientów

- planowanie i koordynowanie szkoleń oraz programów rozwojowych dla pracowników.
- kształtowanie kultury organizacyjnej agencji
Praca na programach Saldeo, Enova, CRM Clickup, dok Google,

Wymagania

  • min 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wysokie umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • znajomość programu  Enova
  • doświadczenie w pracy na CRM
  • mile widziana znajomość Saldeo, ClickUp

Adres e-mail

ksiegowosc@range.pl