projektpraca.eu

Inżynier Spawalnik - 4500 euro brutto + premia - Francja

GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Dodano: 15 września 2021
  • Ważna do: 29 września 2021

Opis stanowiska pracy

POSZUKIWANY:
Inżynier spawalnik

Miejsce pracy: Francja ? Paryż
Stawka: 4500 Euro brutto / mc +premia uznaniowa (do 25% wynagrodzenia) ? przewidywane łączne wynagrodzenie podstawowego 15 000 ? 17 000 zł netto + premia uznaniowa
Czas trwania pracy: Delegacje -  Od października 2021 do marca 2022 z możliwością przedłużenia

Dodatkowe korzyści:
- Umowę o pracę w systemie delegacyjnym na terenie Francji (Paryż)
- PŁATNE URLOPY ? System zjazdów dopasowany do potrzeb pracownika (na podstawie wniosku urlopowego)
- Czas pracy w tygodniu 7:00 ? 15:30 w tym 30 min przerwy oraz praca w sobotę ? 4 godziny (praca ryczałtowa)
- Zakwaterowanie 100 m od budowy, pokoje jedno-osobowe
- Koszty wyjazdu do pracy a później zjazdu pokrywa pracodawca (nie wliczając zjazdów urlopowych pracownika)
- Darmowy dostęp do Internetu

Zakres obowiązków:
- Nadzór prac spawalniczych na budowie kotła
- Prowadzenie dokumentacji technicznej wykonywanych prac spawalniczych
- Nadzór nad badaniami nieniszczącymi wykonanych złączy
- Wykonywanie dokumentacji powykonawczej

Niezbędne kwalifikacje:
- Doświadczenie w pracy na budowach przy pracach spawalniczych
- Certyfikat IWE lub EWE
- Certyfikat VT
? Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

MASZ PYTANIA?
Zadzwoń: 501-726-511

Prześlij nam swoje CV na adres e-mail: inzynier-spawalnik.g7va.qiya@tbapply.pl

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).