projektpraca.eu

Inżynier serwisu sprzętu medycznego

KOSMED
  • Dodano: 14 lutego 2019
  • Ważna do: 14 marca 2019

Opis stanowiska pracy

KOSMED jako dystrybutor uznanych w świecie producentów aparatury medycznej od 1990 roku jest partnerem polskiej służby zdrowia dostarczając wysokiej klasy sprzęt medyczny. Jako pracodawca stawiamy sobie za cel budowę i kształcenie wysoko wykwalifikowanego zespołu specjalistów, którzy będą stanowili o sukcesie naszej firmy w kolejnych latach. Wierzymy, że inwestycja w kapitał ludzki przynosi największą stopę zwrotu.

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie - istniejemy ponad 25 lat! Wierzymy w ludzi - docenimy każdy pomysł i inicjatywę Stawiamy na uczciwe i transparentne warunki pracy

-         realizacja zleceń serwisowych

-         serwis aparatury sprzedanej przez firmy

-         instalacja i uruchomienia sprzętu

Wymagania

Wymagania wykształcenie wyższe techniczne dobra znajomość języka angielskiego prawo jazdy kat. B ? doświadczenie w prowadzeniu pojazdów wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, samodzielność i dobra organizacja pracy dyspozycyjność gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy:

Możliwość rozwoju i awansu w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Rozwój kompetencji w dziedzinie zaawansowanej aparatury medycznej

Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych obowiązków