projektpraca.eu

Inżynier materiałowy

PPHU PABLO SP. Z O.O.
  • Dodano: 14 maja 2021
  • Ważna do: 28 maja 2021

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska: Praca w dziele B+R, praca związana z doborem i modyfikacją materiałów oraz ich badania zgodnie z założeniami projektowymi

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej wyższe (kierunki techniczne, preferowane: materiałoznawstwo, fizyka, chemia),

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w Dziale Rozwoju,

  • doświadczenie w konstruowaniu urządzeń analogowych i cyfrowych,

  • umiejętność krytycznego myślenia,

  • umiejętność i chęć pracy w zespole,

  • samodzielność i terminowa realizacja opracowywanych projektów,

  • umiejętność komunikacji z pracownikami na różnych szczeblach organizacji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w zgranym zespole

  • rozwój przy ciekawych projektach

  • stałe poszerzanie wiedzy

  • przyjazne i nowoczesne warunki pracy