projektpraca.eu

Inżynier klimatyzacji i wentylacji- Warszawa

Angelika
  • Dodano: 11 maja 2020
  • Ważna do: 11 czerwca 2020

Opis stanowiska pracy

inżynier klimatyzacji i wentylacji :
(specjalność: wentylacja i klimatyzacja)

Główne zadania:

? Nadzór nad funkcjonowaniem systemów instalacji klimatyzacji
i wentylacji
? Realizacja czynności technicznych i serwisowych zgodnie z
dokumentacją niezbędną do sprawnego funkcjonowania
urządzeń oraz utrzymania gwarancji wykonawcy
? Nadzór nad podmiotami zewnętrznymi wspomagającymi
bieżącą obsługę techniczną instalacji
? Nadzór nad procesami serwisowymi i gwarancyjnymi

Wymagania

Wymagania :

? Wykształcenie średnie / wyższe techniczne - specjalność
klimatyzacja i wentylacja (mile widziani studenci)
? Bardzo dobra znajomość systemów klimatyzacji precyzyjnej
? Prawo jazdy kategorii B
? Znajomość pakietu MS Office
? Umiejętność pracy w zespole
? Umiejętności dobrego planowania oraz ustalania priorytetów

Oferujemy :

? ciekawą pracę w prężnie działającej, dużej warszawskiej firmie,
? zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
? pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (etat),
? niezbędne narzędzia do pracy,
? przyjazną atmosferę w pracy.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu pod numerem 513-659-148 oraz przesłania cv.