projektpraca.eu

Inżynier Elektryk/ Projektant

4 ECO Sp. z o.o.
  • Dodano: 22 października 2021
  • Ważna do: 05 listopada 2021

Opis stanowiska pracy

4 ECO Sp. z o.o. , jesteśmy jedną z największych firm w Polsce zajmujących się dystrybucją i instalacją fotowoltaiki oraz źródeł ciepła.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Inżyniera Elektryka/ Projektanta

Miejsce pracy: woj. świętokrzyskie

Zadania:

  • Projektowanie instalacji fotowoltaicznych,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej,
  • Współpraca z działem sprzedaży, realizacji oraz projektowym.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość programów do projektowania: oprogramowanie CAD oraz PV SOL,
  • chęć rozwoju i otwartość na nowe wyznania.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Firmie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • doświadczenie w przyszłościowej branży PV,
  • możliwość rozwoju i pracę w przyjaznej atmosferze.

Aplikacje proszę przesyłać na adres mail:

magdalena.plyta@4-eco.pl Z dopiskiem w temacie wiadomości Inżynier Elektryk.

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe, przekazane nam za pośrednictwem naszej strony internetowej/formularza kontaktowego lub w inny sposób (przekazanie wizytówki, przesłanie poczty elektronicznej, kontakt telefoniczny), są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Państwem i w celu, dla którego zostały nam udostępnione.