projektpraca.eu

Inżynier elektrotechnik

PROFIDENT Sprzęt i Materiały Dentystyczne
  • Dodano: 02 marca 2021
  • Ważna do: 16 marca 2021

Opis stanowiska pracy

Firma PROFIDENT Sprzęt i Materiały Dentystyczne zatrudni Inżyniera Elektrotechnika. Osoba na tym stanowisku zajmować się będzie urządzeniami elektronicznymi m.in. w zakresie ich sprzedaży, montażu, naprawy i serwisowania oraz reklamy i szkoleń z zakresu działania tych urządzeń.

Kontakt z klientem? obsługa telefoniczna i mailowa klienta, bezpośrednia obsługa klienta w siedzibie Firmy. Przygotowywanie ofert, reklama i szkolenia z zakresu działania urządzeń. Instalacja, naprawa i serwis urządzeń elektronicznych w siedzibie klienta.

OFERUJEMY: Stałą pracę w siedzibie Firmy w Kielcach, stabilne zatrudnienie w rozwijającym się i dynamicznym zespole, konkurencyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane Osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem w temacie maila "Inżynier Elektrotechnik" na adres: rekrutacja@profident.pl

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Doświadczenie w instalacji i konfiguracji urządzeń, doświadczenie w diagnozowaniu i w naprawach. Motywacja do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Zainteresowania techniczne i zdolności manualne. Umiejętność prowadzenia rozmów z klientami. Umiejętność organizowania pracy, samodzielność w realizacji powierzonych zadań. Prawo jazdy kat. B.