projektpraca.eu

Inżynier ds. instalacji OZE

Instytut OZE Sp. z o. o.
  • Dodano: 16 sierpnia 2022
  • Ważna do: 30 sierpnia 2022

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy osobę do wsparcia biura projektowego w zakresie opracowania koncepcji doboru optymalnych parametrów instalacji OZE. Praca z dużą ilością danych. Analiza danych o zużyciu energii elektrycznej badanego obiektu oraz wybór optymalnych parametrów instalacji wytwórczych OZE często z uwzględnieniem rozwiązań hybrydowych.

Wymagania

  • Posiadanie doświadczenia w opracowywaniu audytów energetycznych z uwzględnieniem możliwości wykorzystania OZE
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Umiejętności analityczne

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: pakiet prywatnej opieki medycznej finansowany przez pracodawcę, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, dodatek do prywatnego żłobka i przedszkola, zaplecze socjalne, firmowa drużyna sportowa, dodatek za przyjazd do pracy rowerem i inne;
  • Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży budowlanej;
  • Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego, niskoenergetycznego;
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach;
  • Możliwość dalszego awansu;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  • Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną;
  • Praca w profesjonalnym zespole, w sprzyjającej rozwojowi zawodowemu atmosferze.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie swojej aplikacji przesyłając swoje CV na adres rekrutacja@ioze.pl.

W temacie maila prosimy o wpisanie nazwy stanowiska.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.ioze.pl