projektpraca.eu

Inżynier budowy

SEKOBUD Sp. z o.o.
  • Dodano: 07 maja 2021
  • Ważna do: 21 maja 2021

Opis stanowiska pracy

Opis zadań:

  • Współpraca przy ciekawych projektach w branży budownictwa infrastrukturalnego i przemysłowego
  • Nadzór na realizowanymi pracami - realizacja prac zgodnie z projektem i sztuką budowlaną
  • Realizacja projektów zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem rzeczowo - finansowym,
  • Rozwiązywaniem zadań i problemów technicznych związanych z procesem budowalnym
  • Wybór podwykonawców, nadzór nad realizowanymi pracami,
  • Koordynacja zamówień materiałowo - sprzętowe.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe: kierunek budownictwo,
  • Mile widziane  doświadczenie
  • Znajomość programu AutoCad
  • Komunikatywność, zaangażowanie i skrupulatność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy:

    • Współpraca w ramach umowy o pracę
    • Stabilne zatrudnienie
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
    • Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie
    • Możliwość dalszego awansu i rozwoju
    • Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną
    • Praca w profesjonalnym zespole, w sprzyjającej rozwojowi zawodowemu atmosferze