Inż budowy/brygadzista branża instalacji elektrycznej i teletechnicznej

IT CONTROL SP.ZO.O.
  • Dodano: 28 lutego 2020
  • Ważna do: 28 marca 2020

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy inżyniera budowy/ brygadzistę w zakresie robót elektrycznych i teletechnicznych

Zakres obowiązków:

-wsparcie Kierownika Realizacji w działaniach logistycznych i organizacyjnych

-koordynacja realizacji prac podległych pracowników i podwykonawców

-ścisła współpraca w innymi działami

Wymagania

Wymagania:

- mile widziane wykształcenie kierunkowe inżynierskie

- mile widziane doświadczenie w branży

- bardzo mile widziane uprawnienia

- prawo jazdy kat.B

- dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, zaangażowanie, skuteczność w realizacji zadań powierzonych

Oferujemy:

- umowę o pracę, delegacje, premie, dodatki w zależność od stażu pracy i doświadczenia

- szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

- uczestnictwo w ciekawych realizacjach

- milą atmosferę w pracy