projektpraca.eu

Instruktor zajęć muzycznych

SIEMACHA Spot Kielce
  • Dodano: 18 maja 2020
  • Ważna do: 31 maja 2020

Opis stanowiska pracy

Prowadzimy miejsce - Specjalistyczną placówkę wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w Kielcach, gdzie młodzi ludzie mogą zmienić bierność w aktywność, przeciętność w osiągnięcia, a talenty i pasje w niezbędne umiejętności zawodowe. Jeśli zatem jesteś gotowy/a dołączyć do naszego zespołu, pracować z zaangażowaniem, zespołowo i brać odpowiedzialność za swoje działania, to zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu jako Instruktor zajęć muzycznych.

Do Twoich zadań będzie należeć:

- prowadzenie pracowni muzycznej w placówce,

- przekazywanie dzieciom i młodzieży podstaw teorii muzycznej,

- prowadzenie zespołu muzyczno - wokalnego,

- prowadzenie zajęć wokalnych,

- organizowanie koncertów promocyjnych

- zgłaszanie dzieci do konkursów,

- rozbudzanie pasji w wychowankach,

- prowadzenie odpowiedniej dokumentacji,

- przygotowanie dzieci i młodzieży do występów na terenie placówki oraz poza nią,

- prowadzenie systematycznych warsztatów na wybranych instrumentach: gitara, gitara basowa, pianino, perkusja, djembe, bum bum rurki, akordeon - jesteśmy też otwarci na Twoje propozycje i pomysły zgodnie z zainteresowaniami i pasjami.

Wymiar czasu pracy:

1/2 etatu

Miejsce pracy:

SIEMACHA Spot Kielce ul. Radiowa 12

Wymagania

Nasz wymarzony kandydat, przyszły instruktor, spełnia następujące warunki:

- studia pierwszego lub drugiego stopnia na kierunkach pozwalających na realizację zajęć tematycznych, posiadający przygotowanie pedagogiczne,

- mile widziane są dodatkowe kursy, szkolenia z zakresu pracy z dzieckiem, terapii logopedycznej, nowoczesnych form edukacji oraz udziału w wolontariatach, akcjach społecznych, projektach edukacyjnych itp.,

- atutem są dodatkowe umiejętności, ciekawe zainteresowania i pasje, którymi można podzielić się z naszymi wychowankami.

Ponadto, nie mniej ważne jest, abyś był:

- radosny i odważny,

- kreatywny i zaciekawiony swoją pracą,

- samodzielny i zaradny,

- odpowiedzialny i słowny,

- elastyczny i otwarty na współpracę z innymi członkami zespołu.

Nie spełniasz któregoś z wymagań, przekonaj nasz, że mimo wszystko warto się z Tobą spotkać. Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane aplikacje.