Instruktor szkolenia zawodowego w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych

Świętokrzyska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Kielcach
  • Dodano: 24 czerwca 2019
  • Ważna do: 24 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

planowanie i realizacja procesu dydaktyczno-wychowawczego w ramach nauczania zawodu; kształtowanie umiejętności praktycznych przewidzianych w programie nauczania zawodu; realizowanie programów nauczania z zachowaniem korelacji z zawodowymi przedmiotami teoretycznymi i wymogami rynku pracy; analizowanie efektów pracy dydaktyczno-wychowawczej oraz doskonalenie metod nauczania i wychowania;

Wymagania

wykształcenie średnie zawodowe z ukończonym kursem pedagogicznym lub tytuł mistrza w zawodzie lub pokrewnym z ukończonym kursem pedagogicznym

3 letni staż pracy w zawodzie

umiejętność pracy z młodzieżą

Miejsce wykonywania pracy: OSiW w Starachowicach ul. Hutnicza 10

Wynagrodzenie brutto : 2.550 zł + dodatek stażowy

Data rozpoczęcia pracy : 01.09.2019r.

Wymagane dokumenty do złożenia:

 CV, list motywacyjny,

Ważne: Prosimy o dopisanie klauzuli:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Świętokrzyską Wojewódzką Komendę OHP w Kielcach??- z dopiskiem (obecna i przyszła rekrutacja) lub (tylko obecna rekrutacja)