projektpraca.eu

Inspektor Nadzoru ds. Budowlanych

PGM Sp. z o.o. w Kielcach
  • Dodano: 31 marca 2021
  • Ważna do: 14 kwietnia 2021

Opis stanowiska pracy

Opis oferty pracy:

- przeprowadzanie okresowych kontroli stanu technicznego i ocen technicznych ;
-przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji niezbędnej do dokonywania wpisów w Książki Obiektu Budowlanego;

- przygotowywanie i prowadzenie całości spraw związanych ze zlecaniem prac remontowych;

- ewidencjonowanie oraz natychmiastowe zlecanie do wykonania prac związanych z zagrożeniami;

- prowadzenie nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi

- przeprowadzanie wizji dotyczących oceny stanu technicznego mieszkań i budynków;

- terminowe rozpatrywanie podań lokatorskich;

- sporządzanie zakresów robót na remonty mieszkań w zakresie robót budowlanych;

- uczestnictwo w pracach związanych z planowaniem robót budowlanych;

- współpraca z wewnętrznymi komórkami organizacyjnymi zakładu.

- opiniowanie uchwał wspólnot mieszkaniowych oraz ich ewidencja w zakresie potrzeb remontowych.

- udział w komisjach odbioru robót;

- sporządzanie sprawozdań;

- sporządzanie okresowych zestawień

- udział w komisjach przetargowych i negocjacyjnych.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe

- uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno- budowlanej

- obsługa pakietu MS Office

- prawo jazdy kategorii B

- umiejętność współpracy z ludźmi na różnym poziomie zarządzania

- dobra organizacja pracy oraz pełny profesjonalizm w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

- umowę o pracę - pełny etat

- wynagrodzenie od 4.500,00 zł brutto

- ciekawą pracę z możliwością rozwoju

- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze