projektpraca.eu

Inspektor ds. obsługii kancelarii

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Armatury w Kielcach
  • Dodano: 27 czerwca 2022
  • Ważna do: 06 lipca 2022

Opis stanowiska pracy

  • obsługa dziennika elektronicznego korespondencji przychodzącej
    i wychodzącej,
  • obsługa programów komputerowych przypisanych do stanowiska,
  • prowadzenie i koordynowanie obiegu dokumentów  w formie elektronicznej,
  • prowadzenie czynności kancelaryjnych w tym  wysyłka
    i przyjmowanie korespondencji,
  • tworzenie prezentacji multimedialnych za pomocą programu Microsoft PowerPoint,
  • skanowanie i kserowanie pism oraz innych dokumentów,
  • obsługa interesantów.

Osoby zainteresowane  prosimy o złożenie nw. dokumentów:

  • podania o pracę,
  • CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Robotniczą Spółdzielnię  Mieszkaniową ?Armatury? w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)? oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000) ),
  • podpisanego druku klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych  dla osób ubiegających się o zatrudnienie w Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej ?Armatury? w Kielcach  dostępnego na stronie internetowej spółdzielni  www.rsmarmatury.pl  z zakładki ogłoszenia

na adres: Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa  Armatury  ul.  Karczówkowska 3, 25-019 Kielce.

  Termin składania ofert do 06.07.2022r.

Wymagania

  • dobra znajomość obsługi  programów  w tym  Microsoft, WORD, OFFICE,
  • dobra znajomość  obsługi programu  Microsoft PowerPoint,
  •  odpowiedzialność, skrupulatność i samodzielność,
  •  komunikatywność i chęć efektywnej współpracy w zespole,
  •  mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie  w oparciu o  umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • wynagrodzenie 3.400-3.800 zł brutto,