projektpraca.eu

Inspektor BHP

Mipex
  • Dodano: 03 października 2021
  • Ważna do: 17 października 2021

Opis stanowiska pracy

  • opieka nad przestrzeganiem przepisów i zasad BHP i ppoż. u klienta
  • oferowanie , pozyskiwanie dbanie o interesy klientów
  • prowadzenie szkoleń wstępnych okresowych oraz dodatkowych z zakresu BHP,
  • przygotowywanie analiz i raportów,
  • przygotowanie i nadzór nad dokumentacją BHP .,
  • kontrolowanie warunków pracy i przestrzegania przepisów BHP .,
  • doradztwo w zakresie przepisów i wymagań BHP
  • współudział w tworzeniu i aktualizacji dokumentacji na budowie (ibwr, por, plan podnoszenia, ocena ryzyka dla zadania.

Oferujemy:

  • nieustanny rozwój w zakresie BHP ppoż. i ochrony środowiska,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego
  • niezbędne narzędzia do pracy biurowej oraz zdalnej.
  • po okresie próbnym samochód służbowy

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe BHP,
  • praktyczna znajomość przepisów BHP i dobrych praktyk,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność organizowania pracy i priorytetyzacja zadań,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy
  • doświadczenie będzie dodatkowym atutem , rozważymy wszystkie zgłoszenia