projektpraca.eu

Informatyk

MB RECYCLING
  • Dodano: 14 marca 2019
  • Ważna do: 14 kwietnia 2019
236

Opis stanowiska pracy

MB Recycling do grona stałych współpracowników poszukuje osobę na stanowisko: INFORMATYK.

Miejsce pracy: Micigózd.

OPIS STANOWISKA:

- bezpośrednie wsparcie użytkowników w obszarze infrastruktury IT (komputery, sieć, oprogramowanie)

- instalacja oraz konfiguracja oprogramowania, samodzielne diagnozowanie i rozwiązywanie problemów

- udział w konfiguracji oraz obsłudze środowisk serwerowych

- utrzymywanie standardów bezpieczeństwa IT w firmie

- zarządzanie urządzeniami sieci LAN i WAN

- wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych usprawniających pracę celem poprawy efektywności pracy użytkowników

- administrowanie stroną internetową.

OFERUJEMY:

- pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o silnej pozycji w branży

- stałe zatrudnienie

- możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Wymagania

- minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

- wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowane kierunki informatyczne lub kierunki techniczne)

- biegła obsługa komputera (MS Office, Internet, język HTML, i in.) oraz sprzętu komputerowego

- bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows

- znajomość zagadnień sieciowych

- dobra organizacja pracy własnej

- zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

- rzetelność, terminowość, dyspozycyjność.

Administratorem Danych Osobowych jest MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k. z siedzibą w Kielcach, ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez MB Recycling sp. z o. o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k., z siedzibą w Kielcach, ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji."

Jeśli wyraża Pani/Pan również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez MB Recycling sp. z o. o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k z siedzibą w Kielcach, ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska."

Adres e-mail

katarzyna.sodo@utylizacja.org