projektpraca.eu

Infolinia Play- tylko u nas pogodzisz pracę i naukę

Telbridge Sp. z o.o.
  • Dodano: 06 grudnia 2018
  • Ważna do: 12 grudnia 2018

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób na stanowisko: Konsultant ds. obsługi infolinii Play Będziesz odpowiedzialny za: - obsługę połączeń przychodzących - udzielania informacji na temat zakresu świadczeń - rozmowy z klientami w oparciu o obowiązujące standardy firmy

Wymagania

Oczekujemy: - wysokiej kultury osobistej - sumienności i zaangażowania w wykonywane obowiązki - dobrej znajomości obsługi komputera Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie 13,70zł/h + premie - profesjonalne szkolenia wstępne w pełni przygotowujące do współpracy (nie musisz posiadać doświadczenia) - długotrwałą i stabilną współpracę z możliwością awansu - kartę MultiSport, konkursy z nagrodami Dodatkowo jeżeli posiadasz doświadczenie w branży call center otrzymasz aż 500 zł bonusu powitalnego! Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV. Poznaj nas lepiej: https://www.facebook.com/telbridgekielce Prosimy o umieszczenie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez TELBRIDGE Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Zagnańska 49, 25 ? 528 Kielcach w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu.? Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego IOD iod@telbridge.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.