projektpraca.eu

Handlowiec

Biomedic Info Sp. z o.o.
  • Dodano: 18 stycznia 2017
  • Ważna do: 28 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

? przygotowywanie ofert na oprogramowanie, ? bieżąca obsługa klientów ? pozyskiwanie nowych klientów Wymagania: ? wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne ze specjalizacją mechanik samochodowy), ? doświadczenie w branży samochodowej min. 1 rok (mile widziana branża samochody ciężarowe), ? doświadczenie w kontakcie z klientem (obsługa klienta, handel, usługi), ? zainteresowanie motoryzacją, ? prawo jazdy kat. B, ? umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: ? pracę w renomowanej, stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, ? zatrudnienie na umowę o pracę, ? możliwości rozwoju zawodowego, ? wsparcie doświadczonego zespołu, ? ciekawą pracę w młodym zespole. Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie ofert zawierających CV na adres e-mail. W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska i miejsce pracy.

Wymagania

? wykształcenie min. średnie (mile widziane ekonomiczne lub techniczne ), ? otwartość na nowe technologie, ? doświadczenie w kontakcie z klientem (obsługa klienta, handel, usługi), ? umiejętność pracy w zespole