projektpraca.eu

Handlowiec ds. OZE

4 ECO Sp. z o.o.
  • Dodano: 15 września 2021
  • Ważna do: 29 września 2021

Opis stanowiska pracy

4 ECO Sp. z o.o. ,  jedna z największych firm w Polsce zajmujących się dystrybucją i instalacją fotowoltaiki oraz źródeł ciepła poszukuje:

HANDLOWCA DS. OZE , Województwo Świętokrzyskie.

Zadania:

pozyskiwanie nowych klientów na terenie województwa;

utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami;

realizacja celów sprzedażowych firmy;

zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta;

dbanie o dobre imię i renomę pracodawcy.

Wymagania

Dołącz do nas jeśli:

masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej;

potrafisz budować relacje z Klientem;

posiadasz zdolności negocjacyjne i interpersonalne;

cechuje Cię motywacja w działaniu oraz nastawienie na sukces,

znajomość rynku instalacji fotowoltaicznych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Szkolenia.

CV z dopiskiem Handlowiec prosimy przesyłać na adres: karina.kaniewska@4-eco.pl

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe, przekazane nam za pośrednictwem naszej strony internetowej/formularza kontaktowego lub w inny sposób (przekazanie wizytówki, przesłanie poczty elektronicznej, kontakt telefoniczny), są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Państwem i w celu, dla którego zostały nam udostępnione.