projektpraca.eu

Handlowiec/Doradca Klienta

Prokoder Studio : Agencja Reklamy Kielce
  • Dodano: 07 czerwca 2018
  • Ważna do: 30 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie wizytowanie klientów i realizacja sprzedaży produktów z branży REKLAMOWEJ, Zakres obowiązków: - Realizacja wyników sprzedażowych - Wizytowanie klientów, rozwój współpracy z klientami - Aktywne pozyskiwanie nowych klientów - Obsługa zamówień, przygotowywanie i monitorowanie ofert handlowych - Negocjowanie warunków handlowych - Fachowe doradztwo produktowe - Monitoring rynku i konkurencji, - Bieżące raportowanie w CRM - Nadzór nad należnościami

Wymagania

Oczekiwania: - Ambicja i nastawienie na wynik - Doświadczenie w realizacji indywidualnych celów sprzedażowych - Doświadczenie w realizacji zadań handlowca, w samodzielnym planowaniu aktywności i wizyt handlowych - Znajomość branży reklamowej oraz lokalnego rynku będą dodatkowym atutem - Wykształcenie wyższe kierunkowe mile widziane (lub w trakcie studiów) - Znajomość i efektywne wykorzystywanie technik sprzedaży i negocjacyjnych - Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem B2B - Zdolności komunikacyjne i prezentacyjne - Prawo jazdy kategorii ?B? Oferujemy: - ciekawą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie; - możliwość rozwoju zawodowego; - narzędzia niezbędne do pracy w terenie z klientem - atrakcyjny system premii w zależności od uzyskanych wyników; Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres praca@prokoder.pl wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych w celach przeprowadzenia rekrutacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.