Grafika z marketingiem - szkolenie dla studentów i absolwentów z orzeczeniem

Fundacja Heros
  • Dodano: 13 grudnia 2021
  • Ważna do: 31 stycznia 2022

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, z oddziałem w Kielcach, w ramach projektu "Absolwent w drodze do kariery" oferuje udział w darmowym szkoleniu on-line Grafika komputerowa z marketingiem. Projekt współfinansowany jest ze środków PFRON.

W ramach szkolenia:
- 112 h interaktywnych zajęć w formie on-line
- mała grupa uczestników
- dodatek motywacyjny w wysokości 400 zł
W programie szkolenia: wiedza teoretyczna i zajęcia praktyczne z zakresu obsługi programów graficznych: Adobe Photoshop, a także zagadnienia z obszaru marketingu. Szkolenie skierowane do wszystkich, którzy zainteresowani są obszarem marketingu, reklamy i grafiki.

Po szkoleniu proponujemy realizację stażu zawodowego. Różne stanowiska dobierane indywidualnie. Organizujemy także staże w formie zdalnej.

Oferujemy:
- stypendium stażowe 1845 zł brutto
- zwrot kosztów dojazdu
- staże stacjonarne i zdalne

Wymagania

Do kogo skierowane jest szkolenie
- do studentów ostatniego roku studiów licencjackich, magisterskich, inżynierskich lub absolwentów uczelni wyższych, którzy ukończyli uczelnię w ciągu ostatnich 5 lat
- posiadających orzeczenie o niepełnosprawności
- bez zatrudnienia
- z województwa świętokrzyskiego

Prosimy o przesyłanie CV na adres: magdalena.malczewska@fundacjaheros.org

Kontakt: 539 309 781
Fundacja Heros, Wesoła 51, Kielce.