projektpraca.eu

Grafik komputerowy

PLODOWSKI-RYSZARD PŁÓDOWSKI
  • Dodano: 16 kwietnia 2021
  • Ważna do: 30 kwietnia 2021

Opis stanowiska pracy

Kogo szukamy:

  • osoby kreatywnej
  • osoby z doświadczeniem lub bardzo ambitnej osoby bezpośrednio po studiach bez doświadczenia zawodowego

Kogo nie szukamy:

  • freelancerów na pracę zdalną
  • osób bez znajomości w/w programów
  • pracowników "na chwilę"
  • osób, którym się wydaje, że są grafikami

Co oferujemy:

  • Pracę w małym zgranym zespole w firmie założonej w 2005 roku
  • Umowę o pracę
  • Świetną atmosferę i ciekawe projekty
  • Pomoc w rozwoju warsztatu

Co należy wysłać:

  • CV ze zdjęciem
  • Portfolio lub zbiór prac własnych z poprzedniej pracy lub studiów

CV bez zdjęcia i bez portfolio prosimy wysyłać do Świętego Mikołaja.

Wymagania

  • biegła znajomość programów Photoshop, InDesign i Corel Draw
  • ukończenie wyższych studiów kierunkowych (grafika, sztuka, wzornictwo, reklama, itp)
  • kreatywność i pracowitość