projektpraca.eu

Grafik komputerowy

Jot-Es Prepress
  • Dodano: 02 października 2019
  • Ważna do: 22 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA

  • Wizualizowanie i opracowywanie materiałów marketingowych
  • Przygotowanie materiałów graficznych dla stron www
  • Przygotowanie materiałów do druku
  • Przygotowanie zdjęć do druku: retusz, kolorystyka, montaże

Wymagania

WYMAGANIA

  • Znajomość programów graficznych: Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat
  • Opracowywanie koncepcji graficznych zgodnych z briefami Klientów
  • Praca pod presją czasu i umiejętność pracy z dynamicznie zmieniającymi się celami
  • Dobra organizacja własnej pracy
  • Kreatywność, twórczość, nieszablonowość, dbałość o szczegóły
  • Terminowość realizowanych projektów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Ciekawą i ambitną pracę w młodym zespole
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy
  • Szansę wdrażania własnych pomysłów i samodzielnej realizacji wielu ciekawych zadań
  • Możliwość rozwoju zawodowego