projektpraca.eu

Grafik komputerowy

Jot-Es Prepress
  • Dodano: 10 września 2019
  • Ważna do: 30 września 2019

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA:

  • Wizualizowanie i opracowywanie materiałów marketingowych
  • Przygotowywanie materiałów graficznych dla stron www
  • Przygotowanie materiałów do druku itp.

OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Ciekawą i ambitną pracę w młodym zespole
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy
  • Szansę wdrażania własnych pomysłów i samodzielnej realizacji wielu ciekawych zadań
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

WYMAGANIA:

    • Znajomość programów graficznych: Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat
    • Opracowywanie koncepcji graficznych zgodnych z briefami Klientów
    • Praca pod presją czasu i umiejętność pracy z dynamicznie zmieniającymi się celami
    • Dobra organizacja własnej pracy
    • Kreatywność, twórczość, nieszablonowość, dbałość o szczegóły
    • Terminowość realizowanych projektów
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego