projektpraca.eu

Grafik komputerowy / webdesigner - praca stała

Agencja Interaktywna PIXELIS
  • Dodano: 22 listopada 2020
  • Ważna do: 06 grudnia 2020

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę (studenci również mile widziani)
  • pracę w stabilnej i dynamicznej firmie atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od efektów, zaangażowania i doświadczenia)
  • możliwość rozwoju i styczność z ciekawymi Klientami
  • niezbędne narzędzia i dobre warunki pracy
  • dołączenie do kreatywnego zespołu
  • wygodny fotel, dwa monitory i dobrą atmosferę  :)

Wymagania

Oczekujemy:

  • umiejętność projektowania stron i sklepów internetowych
  • umiejętność tworzenia logotypów i materiałów reklamowych
  • dobra znajomość pakietu Adobe i Corel
  • dobra organizacja pracy i terminowość
  • kreatywność i twórcze podejście
  • umiejętność pracy w zespole
  • pozytywne nastawienie i otwartość
  • umiejętność rozmawiania z klientami
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • samodzielność
  • dokładność i samokontrola przy wykonywaniu pracy
  • otwartość na rozwój i samodoskonalenie zawodowe
  • śledzenie bieżących trendów
  • znajomość zagadnień z zakresu marketingu internetowego byłaby dodatkowym atutem

Po okresie próbnym możliwa częściowa praca zdalna.

jeśli nie spełniasz wszystkich powyższych warunków a nie boisz się wyzwań i jesteś nastawiony(a) na rozwój to pisz, rozważymy każdą kandydaturę.

Studenci APS, Designu, Grafiki itp również mile widziani

Znajomość wordpressa może być dodatkowym atutem ale nie jest to warunkiem koniecznym