projektpraca.eu

Grafik komputerowy - specjalista marketingu

Vipro Group Sp. z o.o. Sp. k.
  • Dodano: 26 sierpnia 2020
  • Ważna do: 26 września 2020

Opis stanowiska pracy

Firma Vipro Group Sp. z o.o. Sp. k. jest Producentem, który dostarcza tekstylia do takich odbiorców jak: hurtownie, sklepy, restauracje, hotele punkty gastronomiczne, odbiorcy indywidualni (na użytek własny).

Pilnie poszukujemy Grafika komputerowego.

Opis stanowiska:

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za:

- nadzór nad bazą zdjęć, obróbka zdjęć

- przygotowanie do druku materiałów graficznych

- skład i opracowanie graficzne materiałów promocyjnych i wizerunkowych

- projektowanie materiałów wewnętrznych

- wizualizacja reklam zewnętrznych

- współpraca z drukarniami, agencjami reklamowymi lub innymi firmami produkującymi materiały marketingowe

Wymagania

- min. roczne doświadczenia na podobnym stanowisku

- umiejętność przygotowania do druku plików graficznych

- precyzja i dbałości o szczegóły, wyczucie estetyki

- znajomość aktualnych trendów w projektowaniu

- znajomości technik druku

- znajomości programów: pakiet Adobe Photoshop, Indesign, Ilustrator, Corel

- wiedzy z zakresu identyfikacji wizerunkowej, komunikacji wizualnej

- znajomości zasad składu folderów, katalogów reklamowych

- kreatywnego myślenia, twórczego podejścia

- Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,

- Bardzo dobra organizacja pracy,

- Komunikatywność,

- Wysoka kultura osobista,

- Pozytywne nastawienie i otwartość,

- Motywację do pracy

Oferujemy:

- umowa o pracę

- rozwój zawodowy

- stabilne zatrudnienie

- stacjonarny system pracy

- zbilansowany czas pracy